هاست ارزان

هاست ارزان

ارزان ترین هاست را از ما بخواهید

درست انتخاب کرده اید. میزبانی XZN Hosting ارزانترین هاستینگ را با بهترین کیفیت به شما ارایه می کند. این یک گزاره ضرر است هاست ارزان می تواند به معنای سرویس ضعیف باشد و مطمئناً خدمات ما ضعیف نیست. ما خیلی طولانی و بیش از حد سخت کار کرده ایم تا بتوانیم خدمات عادی را ارائه دهیم. درعوض ، ما به خاطر خدمات سریع خود و به درستی چنین شناخته شده ایم. ما می خواهیم میزبان خود باشیم که می خواهیم خودمان از آن استفاده کنیم ، بنابراین در حالی که ما ارزانترین هاست در آنجا نیستیم ، در پایان روز با افتخار می توانیم با سرعت مناسب و مقرون به صرفه خدمات سریع خود را به شما ارائه دهیم. مشتریان ما به خاطر آن ما را دوست دارند!

از خود بپرسید که آیا واقعاً ارزانترین هاستینگ را در بازار می خواهید. پس از همه ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید. وقتی هاست ارزان قیمت را انتخاب می کنید ، تفاوت تفاوت میزبانی پرسرعت XZN Hosting را از دست نمی دهید.

پشتیبانی هاست ارزان در مقابل پشتیبانی فنی ایکس زد ان هاستینگ

اگر به سختی مبلغی را برای میزبانی خود پرداخت می کنید ، چگونه می توانند از عهده کارکنان تیم پشتیبانی برآیند؟ اغلب اوقات آنها نمی توانند. اگر در حال پرداخت قیمت زیرزمین معامله برای میزبانی خود هستید ، خوشبختانه به هیچ وجه پشتیبانی می کنید. اکثر میزبانان ارزان قیمت که این روزها می یابید فقط یک مجمع بحث و گفتگو ارائه می دهند که در آن می توانید از سایر مشتریان میزبان کمک بگیرید. آیا واقعاً می خواهید روزها صبر کنید و به یک تالار گفتمان تکیه کنید تا به سؤالات مهم خود پاسخ دهید؟

در XZN Hosting ، ما اعضای تیم پشتیبانی را انتخاب می کنیم و مطمئن می شویم که آنها برای پاسخ به سوالات شما 24/7/365 در دسترس هستند. آنها برای کمک به شما مفید ، دانش ، دوستانه و اینجا هستند! با ما تماس بگیرید ، با ما گپ بزنید یا با ما ایمیل کنید. ما در این لحظه ایستاده ایم تا به سؤالات میزبان شما پاسخ دهیم!

هاست ارزان سی پنل XZN Hosting میزبان فوق العاده قابلیت اطمینان

اگر سایت شما در دسترس نیست و باید با خرابی دست و پنجه نرم کنید ، آیا ارزش صرفه جویی در ماه یا دو دلار در ماه را دارد؟ ارزان ترین ارائه دهنده هاستینگ که با کمال تعجب خریداری سخت افزار سرور ارزان نمی کند ، از پرسنلی برای نگهداری تجهیزات برخوردار نیست و از منابع لازم برای ارائه شبکه ای با کیفیت برخوردار نیست. شما زمان زیادی را برای طراحی وب سایت خود صرف می کنید ، محتوای ارزشمندی را برای بازدید کنندگان خود ایجاد می کنید و محصولات خود را می فروشید. اگر افراد حتی نمی توانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند ، نظر همه سخت کوشی شما چیست؟ در کوتاه مدت و بلند مدت ، شما بیش از همه احتمال دارد که با خرید و فروش ارزان خود از دست بدهید.

وقت خود را روی آن هاست ها تلف نکنید. در عوض ، میزبان XZN Hosting را انتخاب کنید که می دانید خدمات فوق العاده قابل اعتماد در سرورهای مرتب و دقیق دریافت خواهید کرد که همه از آن با 99.9٪ ضمانت Uptime ما پشتیبانی می کنند. از همه بهتر ، آرامش خاطرتان را خواهید داشت که بدانید سایت شما هنگامی که بازدید کنندگان شما می خواهند آن را ببینند ، راه اندازی و اجرا خواهد شد!

سرعت هاست ارزان در XZN Hosting

اگر شما یک هاست سی پنل ارزان و آهسته دارید ، واقعیت این است که وب سایت شما به آرامی بارگیری می شود. سرعت بارگذاری صفحه از همه نرخ های گزاف گویی ، نرخ تبدیل ، رتبه بندی سئو ، رضایت بازدید کنندگان و موارد دیگر تأثیر می گذارد. فکر کردن به چیزی ناامید کننده تر از نشستن و انتظار بارگذاری وب سایت آهسته دشوار است. متأسفانه بازدید کنندگان شما منتظر بارگذاری سایت شما نیستند. آنها فقط می خواهند اطلاعات یا محصولات خود را از یکی از رقبای شما دریافت کنند. میزبان های آهسته به طور کلی از سخت افزار ارزان قیمت استفاده می کنند و پهنای باند کافی در سرور ندارند. همچنین متوجه خواهید شد که میزبان ها قادر به پرداخت چنین نرخ های پایین هستند زیرا آنها سرورهای خود را با بسیاری از مشتریان دیگر بارگیری می کنند تا بتوانند نرخ فوق العاده کم خود را شارژ کنند.

شما و سایت خود شایسته تر هستید. در XZN Hosting ، اهمیت یک سایت سریع بارگیری را می فهمیم. به همین دلیل شعار ما “سرعت” است. اینها فقط سخنان ما نیستند ، بلکه چیزی است که برای هر روز تلاش می کنیم. سایت شما در بستر سرور های هاست سی پنل ارزان آلمان ( هاست سی پنل nvme آلمان ) با هارد SSD-NvMe ما قرار دارد ، محصولی با بیش از 10 سال ترفند و بهینه سازی برای به دست آوردن سریعترین عملکرد. به دنبال سرعت بارگذاری صفحه حتی سریعتر هستید؟ شما همچنین می توانید میزبان سرورهای سریعتر توربو تا 20 برابر ما باشید.

امنیت هاست ارزان XZN Hosting

شما نباید از ارائه دهنده میزبانی خود چیزی کمتر از امنیت درجه یک انتظار داشته باشید. این می تواند صدها و حتی هزاران دلار برای تعمیر یک سایت هک شده برای شما هزینه کند. اگر میزبان شما گوشه هایی را قطع می کند و ویژگی های امنیتی مانند فایروال را ارائه نمی دهد ، وقت آن است که شما به سرعت میزبان جدید را پیدا کنید. شما فقط داده ها و پول خود را در معرض خطر قرار نمی دهید ، بلکه می توانید بازدید کنندگان و اطلاعات مشتریان خود را در معرض خطر قرار دهید. حتی می توانید شهرت خود را با Google به دلیل داشتن سایت ناامن و هک شده از دست دهید.

در XZN Hosting ، از مزیت امنیت دائمی بهره مند می شوید! فقط برخی از ویژگیهایی که برای کمک به حفظ امنیت سایت شما داریم عبارتند از: دفاع بی رحمانه ، نظارت بر امنیت 24/7/365 ، فایروال میزبانی وب دوتایی و محافظت از میزبانی خودکار.

میزبانی وب XZN Hsting ممکن است امکان خرید هاست ارزان ارائه دهد ، اما این بدان معنی است که شما قیمت کم می پردازید. این سطح خدمات شما در ایکس زد ان هاستینگ را نشان نمی دهد! در XZN Hosting ، شما سرورهای فوق العاده معتبری ، پشتیبانی 24/7/365 فنی پشتیبانی دریافت می کنید و در سرور های NvMe آلمان با کارایی بالا ما میزبانی می شوید. شما حتی می توانید سرورهای توربو ما را تا 20 برابر سریعتر بار صفحه در مقایسه با سایر راه حل های ارزانترین هاست دیگر انتخاب کنید. هیچ چیز ارزان در این مورد وجود ندارد!

منبع : هاست ارزان ایکس زد ان هاستینگ